MENU

Veřejné tábořiště – kemp

Tábořiště Lucák – Kemp

kapacita 80 stanů, 25 karavanů, 80 Kč/os/noc

Neúčtujeme žádné další poplatky za auto, stan a podobně.

Statut Veřejného tábořiště

Odpovědná osoba: Jiří Sypták, Telecí 193, tel. 771 774 007

13139042_10153696172128940_5070659730687258443_n

Pozemek veřejného tábořiště slouží turistům ke krátkodobému přenocování ve vlastních ubytovacích prostředcích na základě souhlasu majitele pozemku a uděleného souhlasu správy CHKO Žďárské vrchy a za dále uvedených podmínek:

  • Turisté jsou si vědomi, že veřejné tábořiště se nachází v CHKO Žďárské vrchy a že zde je nutno dodržovat a respektovat ustanovení Zákona o ochraně přírody a krajiny a ustanovení správy CHKO Žďárské vrchy.

  • Zájemce o přenocování se ohlásí v recepci Chaty na Luckém vrchu, kde zaplatí poplatek za přenocování, který činí 80 Kč/os/noc, děti do 12ti let polovic, do 3 let zdarma. Poplatek zahrnuje používání WC a nájem a údržbu plochy. Neúčtujeme žádné další poplatky za auto, stan a podobně. Možnost připojení na elektřinu, cena 80 Kč/ den.

  • Poplatek nezahrnuje likvidaci odpadků a dalších nepotřebných předmětů přinesených turisty. Návštěvníci veřejného tábořiště jsou povinni si odpadky a další nepotřebné předměty odnést sebou. Možno se však s provozovatelem tábořiště domluvit i jinak.

  • Turisté nesmí žádným způsobem zatěžovat životní prostředí, poškozovat vzrostlou zeleň a místo po táboření musí být zanecháno v původním stavu.

  • Turisté musí si být vědomi toho, že veřejné tábořiště není kemp ani podobné zařízení a nelze vyžadovat služby v těchto zařízeních obvyklé.

  • Turisté berou na vědomí, že provoz veřejného tábořiště je neziskový a své chování přizpůsobí této skutečnosti.

  • Turisté jsou si vědomi povinnosti zachovávat noční klid.

  • Případný odběr elektrické energie je nutno uhradit v recepci hotelu

  • Odběr pitné vody se neúčtuje a je zdarma

  • Od srpna tohoto roku je možno na veřejném tábořišti bezplatně používat veřejný gril skládající se z podstavce a grilovací mřížky. Je možno grilovat vlastní suroviny, případně lze se domluvit v recepci na přípravě našich surovin pro grilování. Doporučujeme grilovat na dřevěném uhlí nebo briketách.

Tábořiště bylo zařazeno v roce 2015 mezi pětadvacítku nejlepších kempů v ČR, v Pardubickém kraji se umístilo na 2. místě a v kategorii Cena – služby na 1. místě.


Kemp získal ocenění v anketě Kemp roku 2015


Kemp získal ocenění v anketě Kemp roku 2015


Kemp získal ocenění v anketě Kemp roku 2015