Ubytování a služby

ubytovani

Turistická chata je v původním stavu z r. 1941. Nečekejte proto pohodlí 21.století, ale opravdovou turistickou útulnu, která již přes 70let poskytuje útočiště chtivým turistům, cykloturistům a běžkařům.  V přízemí je restaurace ( cca 60 míst, z toho 20 odděleno stěnou) a klubovní místnost (univerzální využití, cca 30 míst), v 1. a 2. patře jsou pokoje.

Kapacita je 38 lůžek – 8 dvoulůžkových, 4 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje. Pokoje v chatě jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, sprchy a WC jsou vždy na patře. K dispozici je také dvoulůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením. Výhled do údolí má apartmán a všechny třílůžkové pokoje, pokoj č. 12 a 13 má výhled na východ – Poličsko.

Z technických důvodů je v zimních měsících minimální počet ubytovaných 10 osob.

Ke stažení: Ubytovacirad.doc a Rozpispokoju.xls

Všechny fotografie horské chaty a okolí, restaurace a některých pokojů »

 

Finské domky

Finský domek je vlastně dvojdomek se samostatnými vchody. Obytná jednotka je po 5 lůžkách, ve dvou obytných místnostech ( jedna je průchozí), samostatné WC, sprchový kout, kuchyňský kout s vybavením, plynové ústřední vytápění. K ceně pronájmu se počítá spotřebovaná energie (plyn + el.) – viz. ceník.

Nově v nabídce Finský domek č.18 s kapacitou 8 lůžek a 2 přistýlky. Veliká plně vybavená kuchyně s kuchyňskou linkou a rohovým sezením. Obývací pokoj se sedačkou (+dvě postele), dva podkrovní pokojíky – v každém jsou tři postele a jedna matrace jako přistýlka, koupelna a wc.

Prohlédněte si všechny fotografie finských domků »


 

Služby

 

Prodej turistických map a průvodců

Turistické známkové misto – prodej turistické známky No.779

Turistické vizitky – prodejní místo vizitek Lucký vrch, Zkamenělý zámek, Čtyři palice, Malinská skála, Drátenická skála

Prodej dalších upomínkových předmětů – vrcholová píšťalka, houbotašky z Luckého vrchu, propisky s logem

Pořádání akcí

U nás je možnost uspořádání firemní oslavy, setkání nebo školení, rodinné či přátelské oslavy. Zajistíme opékání kýt, plněných kýt, krkovic, kolen, pstruhů nebo jiných dobrot na grilu jako jsou různě naložené steaky

Ceník opékání a grilovaných dobrot

Opékání pro skupiny nutno objednat týden dopředu.

  • 200-250g steak (kuřecí nebo vepřový) s chlebem a přílohou 120 Kč
  • 150g steak (kuřecí nebo vepřový) s chlebem a přílohou 100 Kč
  • pstruh s chlebem a přílohou dle velikosti 140 -180kč
  • pečená kolena 290 Kč/ ks (pro 2 os)
  • pečená vepřová kýta na roštu cca 6-12 kg – 290 Kč/kg včetně chleba, zeleniny, křenu, hořčice apod.

Výletní restaurace – bufet se samoobslužným provozem u okénka

Nabízí sortiment občerstvení a jídla ve formě denní nabídky dle sezóny a předpokládané návštěvnosti. Stálý bufetový sortiment : párky, klobásy, hranolky, smažené jídlo, polévka. Zakoupit můžete i originální likér Lucký vánek dle naší receptury nebo třeba med z Luckého vrchu.

Polopenze

Ve většině případů nabízíme stravování ve formě polopenze. Polopenzi je nutné objednat minimálně 1 den dopředu. Polopenze se skládá z večeře a snídaně formou samoobslužného bufetu s výběrem. Cena 140,-Kč. Samostatná snídaně 60,-Kč

Infrasauna

Využití infrasouny je možné za 60Kč na hodinu.

Doprava

Možnost dopravy naším mikrobusem (8 míst + řidič) za 10,- Kč/Km.