MENU

Ubytování a služby

Ubytování na Vysočině v CHKO Žďárské vrchy.

Turistická chata je v původním stavu z r. 1941. Nečekejte proto pohodlí 21.století, ale opravdovou turistickou útulnu, která již přes 80 let poskytuje útočiště chtivým turistům, cykloturistům a běžkařům.  V přízemí je restaurace ( cca 60 míst, z toho 20 odděleno stěnou) a klubovní místnost (univerzální využití, cca 30 míst), v 1. a 2. patře jsou pokoje.

Kapacita je 38 lůžek – 8 dvoulůžkových, 4 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje. Pokoje v chatě jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, sprchy a WC jsou vždy na patře. K dispozici je také dvoulůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením. Výhled do údolí má apartmán a všechny třílůžkové pokoje, pokoj č. 12 a 13 má výhled na východ – Poličsko.

Pro školy a školky v přírodě, školní výlety máme samostatnou nabídku.

Z technických důvodů je v zimních měsících minimální počet ubytovaných 10 osob.

Ke stažení: Ubytovacirad.doc a Rozpispokoju.xls

Všechny fotografie horské chaty a okolí, restaurace a některých pokojů »

 

Finské domky

Finský domek je vlastně dvojdomek se samostatnými vchody. Obytná jednotka je po 5 lůžkách, ve dvou obytných místnostech ( jedna je průchozí), samostatné WC, sprchový kout, kuchyňský kout s vybavením, plynové ústřední vytápění. K ceně pronájmu se počítá spotřebovaná energie (plyn + el.) – viz. ceník.

K dispozici jsou tak 3 pětilůžkové domky – č.16, č.17 a č. 18 (dříve osmilůžkový)

Prohlédněte si všechny fotografie finských domků »


Pořádání akcí

U nás je možnost uspořádání firemní oslavy, setkání nebo školení, rodinné či přátelské oslavy, SVATBY, nebo čím dále populárnější motosrazy. Zajistíme opékánou kýtu, krkovici, kolena, pstruhy nebo jiných dobrot jako jsou různě naložené steaky, žebra, kuřecí paličky, plněná masa nebo třeba jelení či kančí guláš, báječnou svíčkovou nebo vegetariánské varianty.

Nyní také k dispozici kvalitní dataPROJEKTOR Benq i s velkým plátnem.

AKCE až pro 100 osob, individuální přístup a plánování.

Výletní restaurace – bufet se samoobslužným provozem u okénka

Nabízí sortiment občerstvení a jídla ve formě denní nabídky dle sezóny a předpokládané návštěvnosti. Stálý bufetový sortiment : párky, klobásy, hranolky, smažené jídlo, polévka. Zakoupit můžete i originální likér Lucký vánek dle naší receptury nebo třeba med z Luckého vrchu.

Turistické známkové misto – prodej turistické známky No.779

Turistické vizitky – prodejní místo vizitek Lucký vrch, Zkamenělý zámek, Čtyři palice, Malinská skála, Drátenická skála

Prodej dalších upomínkových předmětů – vrcholová píšťalka, houbotašky z Luckého vrchu, propisky s logem

Polopenze

Ve většině případů nabízíme stravování ve formě polopenze. Polopenzi je nutné objednat minimálně 1 den dopředu. Polopenze se skládá z večeře a snídaně formou samoobslužného bufetu s výběrem.