Ubytování

ubytovani

Turistická chata je v původním stavu z r. 1941. Nečekejte proto pohodlí 21.století, ale opravdovou turistickou útulnu, která již přes 70let poskytuje útočiště chtivým turistům, cykloturistům a běžkařům.  V přízemí je restaurace ( cca 60 míst, z toho 20 odděleno stěnou) a klubovní místnost (univerzální využití, cca 30 míst), v 1. a 2. patře jsou pokoje.

Kapacita je 38 lůžek – 8 dvoulůžkových, 4 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje. Pokoje v chatě jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, sprchy a WC jsou vždy na patře. K dispozici je také dvoulůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením. Výhled do údolí má apartmán a všechny třílůžkové pokoje, pokoj č. 12 a 13 má výhled na východ – Poličsko.

Z technických důvodů je v zimních měsících minimální počet ubytovaných 10 osob.

Ke stažení: Ubytovacirad.doc a Rozpispokoju.xls

Všechny fotografie horské chaty a okolí, restaurace a některých pokojů »

 

Finské domky

Finský domek je vlastně dvojdomek se samostatnými vchody. Obytná jednotka je po 5 lůžkách, ve dvou obytných místnostech ( jedna je průchozí), samostatné WC, sprchový kout, kuchyňský kout s vybavením, plynové ústřední vytápění. K ceně pronájmu se počítá spotřebovaná energie (plyn + el.) – viz. ceník.

Nově v nabídce Finský domek č.18 s kapacitou 8 lůžek a 2 přistýlky. Veliká plně vybavená kuchyně s kuchyňskou linkou a rohovým sezením. Obývací pokoj se sedačkou (+dvě postele), dva podkrovní pokojíky – v každém jsou tři postele a jedna matrace jako přistýlka, koupelna a wc.

Prohlédněte si všechny fotografie finských domků »

 

Místa pro karavany, stanování, kemping, táboření

Můžete si vybrat z několika míst na našem dvouhektarovém pozemku, k dispozici je elektrická přípojka s vlastním odečtem pro 10 připojení a venkovní hadice na vodu. Osprchovat se lze v penzionu, kde lze také využít WC. Platba 30 Kč osoba/noc, žádné jiné poplatky. Aktuálně připravujeme další plošinu pro kemping, práce však přerušila zima.