MENU

Co takhle vyzkoušet Nordic Walking? (27. 1. 2018)

U nás budete mít příležitost!

Zveme Vás na víkendovku s nordic walking na Lucký vrch! Tady je dobře, tady člověk získá nadhled.

Vybrali jsme měsíc květen, kdy zde již snad ucítíme sílu jara. Je toho hodně, co nám okolí Luckého vrchu nabízí…rozhledy, louky, lesy, potoky …atd. Jistě se opřeme do holí! Bude šlapání, cvičení a jiné dění spojené s nordic walking. Taky společenské děje, abychom si život rozjařili. Čekají nás trasy přiměřené Vaší kondici (možnost výběru tras), ranní radosti, noční nordic walking a třeba i cvič-gumy.

Pobyt je vhodný pro každého, kdo je svěží kondice (možná motivace se na víkendovku připravit). Vítáni jsou jak začínající hůlkaři (mohou využít pro nastartování se některý z našich kurzů), tak nordic walking matadoři, co již chodí nějaký ten pátek. Cena zahrnuje program a práci instruktorů po celou dobu pobytu, zapůjčení holí případně dalších cvičebních pomůcek, 2 noci s polopenzí na horské chatě Lucký vrch.

Cena: 2.590,-Kč/osobu (2.290,-Kč pro členy Nordic sports klubu)

STOJÍ ZA POZORNOST pro nové účastníky naších akcí: vezměte někoho s sebou s kým byste rádi sdíleli radost z tohoto víkendu a získáte slevu 200Kč, tzn. víkendovku máte každý za 2390Kč (jméno osoby pozvané je třeba zmínit v pozvánce přihlášky).

Více se dozvíte u organizátora akce, na www.nordicsports.cz

stránka akce:www.nordicsports.cz/akce/nordic-walking-vikend-jarni-odpichnuti